GŁÓWNA > PORADY

Lampa błyskowa to wygodne w użyciu urządzenie, niezbędne do właściwego oświetlenia fotografowanej sceny w warunkach niewystarczającej ilości światła zewnętrznego. Dzięki zaawansowanym funkcjom urządzenia, uzyskasz lepszą jakość zdjęć.

Zalety zewnętrznej lampy błyskowej.
Ustawienia czułości ISO w powszechnie dostępnych lustrzankach zaczynają się od wartości ok. 100-200. Przy ustawieniu czułości ISO 100 efektywny zasięg wbudowanej lampy błyskowej to ok. 3-4m. Fotografując ważne wydarzenia, np. śluby, należy pamiętać, że wbudowana lampa błyskowa nie zapewni pełnego oświetlenia sceny.

Szczegóły tutaj

Zmieniając kąt ustawienia głowicy lampy błyskowej
(lewo/prawo/góra/dół) emitowane światło odbija się od sufitu/ściany, dzięki czemu oświetlenie fotografowanego obiektu jest bardziej naturalne.

Szczegóły tutaj

Dyfuzor jest urządzeniem, które minimalizuje cienie na zdjęciach robionych z wykorzystaniem lampy błyskowej. Poprzez zwiększenie powierzchni emitującej światło lampy błyskowej obiekty na zdjęciach wyglądają ponadto bardziej naturalnie.

Szczegóły tutaj
Copyright(C)2007 SEA&SEA SUNPAK Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie w całości lub w części zdjęć, ilustracji, tekstu ze strony sunpak.pl bez pisemnej zgody zabronione.